Pomáhame pri organizovaní: Oldies Party 2019

Dňa 23.11.2019 sa vo Voderadoch uskutočnila Oldies Party. Diskotéka svojim žánrom určená predovšetkým pre pamätníkov svojich mladých, diskotékových čias, rokov 80 – 90-tych. Organizáciu tejto udalosti si zobrala pod patronát Kultúrna komisia pri obecnom zastupiteľstve Voderady. Obec zabezpečila priestory, inventár, plagáty a vstupenky. Obec objednala výzdobu a zabezpečila predpredaj vstupeniek.

Keďže členovia združenia, manželia Rybanskí, sú zároveň členmi Kultúrnej komisie, boli poverení pripravením sály kultúrneho domu, kde sa Oldies party uskutočnila. Záujem bol nad kapacitu kultúrneho domu. Spolu sa predalo 203 vstupeniek, teda všetky. Ak by ich bolo aj 250, aj tak by sa všetky predali.

Pri zariaďovaní sály sme sa zapotili

Keďže kapacitne bol kultúrny dom nad jeho možnosti, usporiadať a nanosiť stoly a stoličky, ktoré nakoniec ešte chýbali, bola celkom zložitá úloha. Presúvalo sa a presúvalo sa. Potom sa ešte znova presúvalo. :-) nakoniec to sedelo, ako má. V podvečer, deň pred samotnou Oldieskou, sme pripravili stoly, obrusy, výzdobu, balóny, tombolu, vestibul kultúrneho domu. Poďakovanie za pomoc patrí samozrejme aj poslankyniam Živickej a Pastuchovej, ktoré nám pomohli pri prestretí  obrusov.

Akcia sa vydarila

Obrovský záujem bol pre niektorých prekvapením. Pre nás nie. Tieto podujatia sa vždy tešili veľkému záujmu. Až na malý incident v priestoroch občerstvenia, nič vážne zábavu nenarušilo. Väčšina prítomných sa kultúrne zabavila. Veríme, že to nebolo naposledy a opäť sa stretneme už čoskoro pri ďalšej skvelej akcii.

O skvelej zábave svedčí aj obecná fotogaléria.

Autor:

Daniel Molnár

~ Zakladajúci člen a podpredseda združenia

Niektoré veci nie sú normálne a my všetci nad nimi len krútime hlavami. To je asi tak všetko.

Pridajte sa k nám!

Čím viac nás bude, tým lepšie sa tu bude žiť.

Chcem byť členom